Bejelentés

Kertészegyesület Kertbirodalom

Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.

Üzenőfal

Név:

Üzenet:

Szavazás

Szeretettel köszöntünk a KES honlapján!

Ez az oldal a Kertbirodalom nevű online játék 4-es szerverén lévő Kertészegyesület nevű céh honlapja!

Nézz körül itt nálunk!

Meglátod, hasznos tanácsokat találsz ahhoz, hogy a játékban való részvételed minél nagyobb örömet okozzon Neked!

Igaz, hogy ezek az információk megtalálhatóak máshol is, de megpróbáltuk összegyűjteni a legfontosabbakat!

Természetesen bármilyen tanácsod, ötleted van, azt szívesen fogadjuk, és megpróbáljuk egyre jobbá tenni az oldalt!
Javaslataidat megírhatod itt az oldalon is az üzenetek közé, de közvetlenül írhatsz Süninek, Szerelmeskének, vagy Ezerligetnek is.
Az „élő” kapcsolattartáshoz természetesen szeretettel várunk a Törzsasztalnál továbbra is!

Jó böngészést kíván a KES vezetősége:

Süni és Szerelmeske, valamint az oldal szerkesztője: Ezerliget

elnök: sünike_rt (kertbirodalom 4-es szerver)
e-mail: edit.h@citromail.hu

elnökhelyettes: Szerelmeske x (kertbirodalom 4-es szerver)

weblapszerkesztő: Ezerliget (kertbirodalom 4-es szerver)
e-mail: ezerliget@citromail.hu

Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!